10 Temmuz 2014 Perşembe

Kaçak Gelinler Dizisi Almila ( Açelya Topaloğlu ) Kimdir

Kaçak Gelinler Almila Kimdir

Kaçak Gelinler Selin Şekerci Kimdir

Kaçak Gelinler dizisinin en güzel kızı olarak nitelendirilen Almila hakikaten güzellik konusunda diğer iki kızı geride bırakarak bitiş çizgisine koşar gibi .. Sizce dizinin en güzeli kız kim ? yorumlarda söyleyebilirsiniz. Gelin biraz da Almila'yı yani Açelya Topaloğlu'nu tanıyalım ne dersiniz :)

19 kasım 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Güzelliği ön planda olan güzel oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar'ında almıştır.

Daha önce rol aldığı diziler ; Aşk yakar dizisi (Belda karakteri) , Arka sokaklar (Ahu karakterinde) , Eve düşen yıldırım (Sevda karakteri) ve son olarak şuan Kaçak gelinler (Alimla karateri) ile rol almaktadır.

Almila, Açelya Topaloğlu'nun bazı fotoğrafları

                  açelya topaloğlu kimdirkaçak gelinler almila nerelikaçak gelinler almila fotoğrafları
İlgili Aramalar: kaçak gelinler almila, kaçak gelinler almila kimdir, kaçak gelinler dizisi almila'nın gerçek ismi nedir, açelya topaloğlu kimdir, kaçak gelinler almila karakteri, kaçak gelinler dizi oyuncuları, kaçak gelinler almila biyografisi, kaçak gelinler almila kaç yaşında nereli dişleri gözleri ne renk boyu kaç numara ayakkabı giyiyor twitter hesabı ne küpesi eteği bluzu saçlarının rengi makyaj malzemesi
Paylaş :
Etiketler:

3 yorum:

  1. Şaşkın ve güzel

    YanıtlaSil
  2. En güzel filimlerde oynadın

    YanıtlaSil
  3. Özgür almillayı seviyor

    YanıtlaSil

Google Hesabınız yoksa eğer, 'Yorumlama biçimi' bölümünde 'Adı/URL'yi veya 'Anonim'i seçebilirsiniz.