10 Temmuz 2014 Perşembe

Kaçak Gelinler Can (Fırat Atunmeşe) Kimdir

Kaçak Gelinler Can Kimdir

Kaçak Gelinler Fırat Altunmeşe Kimdir

Kaçak Gelinler'in gazetecisi Can gerçek ismiyle Fırat Altunmeşe, dizide Kainat'ın peşinden koşup etrafında pervane oluyor. Gören zannedecek ki kıza aşık ama nerde onun asıl amacı Kaçak Gelinler ile bir röportaj daha yapabilmek. Hadi gelin Can'ı çekiştirelim :)

 Can, Fırat Altunmeşe 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk deneyimini Turkcell'in reklam filmi ile yaşayan Fırat Altunmeşe bir çok kısa filmde rol almıştır.

Rol aldığı yapımlar ; Kahraman ve Bensiz kısa filmi olup. Sonrasında Vicdan dizisi (Emre karakteri) günümüzde ise Kaçak Gelinler (Can karakteriyle) oyunculuğuna devam etmektedir.

Fırat Altunmeşe hakkında bilmek isteyeceğiniz özellikler : 24 yaşında , 1.80 boyunda ve 83 kg ağırlığında olmasıdır.

fırat altunmeşe kimdir
kaçak gelinler can kimdir

İlgili Aramalar: kaçak gelinler can, kaçak gelinler can kimdir, kaçak gelinler can karakteri, kaçak gelinler gazeteci, kaçak gelinler televizyoncu çocuk, kaçak gelinler fırat altunmeşe kimdir, fırat altunmeşe kimdir, kaçak gelinler can kaç yaşında sevgilisi var mı boyu kilosu nedir, kaçak gelinler can resmi twitter hesabı
Paylaş :
Etiketler:

3 yorum:

  1. Can kainata asla kavuşamaz o ege varken

    YanıtlaSil
  2. Can kainatı seviyor

    YanıtlaSil
  3. Kainatın Ege'nin kendisinden yaşça çok büyük bir kadınla beraber olduğunu öğrenmesinden sonra Can'a aşık olmaya başlaması senaristlerin düzgün bir kurgu ile yola devam ettiklerini gösteriyor.

    YanıtlaSil

Google Hesabınız yoksa eğer, 'Yorumlama biçimi' bölümünde 'Adı/URL'yi veya 'Anonim'i seçebilirsiniz.