10 Temmuz 2014 Perşembe

Kaçak Gelinler Dizisi Ege (Cihan Yenici) Kimdir

Kaçak Gelinler Ege Kimdir

Kaçak Gelinler Cihan Yenici Kimdir

Kaçak Gelinler dizisinin yakışıklı oyuncularından Ege'yi tanıyoruz şimdide. Ege gerçek adıyla Cihan Yenici sizce nasıl bir karakter yorum kısmından lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Ege, yani Cihan Yenici 24 Şubat 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Bu arada dikkatimi çekti İzmir ve İstanbul'da doğanlar popülerlik konusunda daha şanslı neyse yazımıza dönelim. İstanbul Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olan oyuncumuz acaba neden dalını değiştirdi hımmm şüpheli. İlk deneyimini Lise Defteri adlı diziyle yapan Yenici bu dizi ile tanınmış ve meşhur olmuştur.

Rol adlığı bazı yapımlar : Bir dilim aşk (Burçin karakteri) , Kavak yelleri (Koray karakteri) , Yaban gülü (Ömer karakteri) , Hicran yarası (Murat karakteri) son olarak Kaçak Gelinler (Ege Karakteri)'dir.

Ege hakkında bilmek isteyeceğinizi düşündüklerimiz ; 30 yaşında , 1,80 boyunda ve 80 kg ağırlığında olması.

cihan yenici kimdir
kaçak gelinler ege kimdir

İlgili Aramalar: kaçak gelinler ege, kaçak gelinler ege kimdir, cihan yenici kimdir, kaçak gelinler ege gerçek ismi ne, kaçak gelinler ege karakteri, kaçak gelinler ege saç modeli, kaçak gelinler egenin sevgilisi var mı adı ne, kaçak gelinler ege nereli, kaçak gelinler ne yer ne içer, kaçak gelinler dizisi saç renkleri, kaçak gelinler dizisi oyuncularının takıldığı mekanlar, kaçak gelinler egenin arabası evi telefonu yatı katı var mı
Paylaş :
Etiketler:

1 yorum:

Google Hesabınız yoksa eğer, 'Yorumlama biçimi' bölümünde 'Adı/URL'yi veya 'Anonim'i seçebilirsiniz.