10 Temmuz 2014 Perşembe

Kaçak Gelinler Dizisi Kainat (Deniz Baysal) Kimdir

Kaçak Gelinler Kainat Kimdir

Kaçak Gelinler Deniz Baysal Kimdir

Kaçak Gelinler dizisinin ortancası Kainat iki erkeğin arasında kalmış durumda. Onun sevdiği onu sevmiyor diğeri de tam tersi bakalım neler olacak. Gelin şimdi biraz da Kainat hanımı çekiştirelim.

Kainat sahici adı ile Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 yılında İzmir'de dünyaya gelmiş. Celal Bayar Dış Ticaret Üniversite'sinden mezun olan güzel oyuncu tiyatro oyunculuğunun ardından hocalarının tavsiyesi ile oyunculuğa atılmıştır.

Deniz Baysal hakkında merak edeceğiniz bir kaç bilgi daha fena olmaz bunlar ; boyu 1.75 , kilosu 55 , twitter hesabı #BaysalDeniz

Rol aldığı diziler :  Derin sular , Kayıp şehir , Aşk ekmek hayaller ve son olarak Kaçak Gelinler (Kainat karakteri) olarak halen dizide oynamaktadır.

deniz baysal kimdir
kaçak gelinler kainat kimdir ?

İlgili Aramalar: kaçak gelinler kainat, kaçak gelinler kainat kimdir, kaçak gelinler kainat gerçek ismi ne, kaçak gelinler kainat twitter hesabı, kaçak gelinler kainat nereli, kaçak gelinler kainat makyaj malzemesi, kaçak gelinler kainat kaç kilo, kainatın boyu kaç, kaçak gelinler kainat kaç para alıyor, evi arabası bankada kaç parası var
Paylaş :
Etiketler:

3 yorum:

Google Hesabınız yoksa eğer, 'Yorumlama biçimi' bölümünde 'Adı/URL'yi veya 'Anonim'i seçebilirsiniz.