6 Kasım 2014 Perşembe

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Kim Elendi izle 8 Kasım 2014

Bu Tarz Benim 8 Kasım

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi

Bu Tarz Benim Kim Elendi

Bu Tarz Benim'in bu haftaki eleme gecesinde zorlu yarışa kim veda edecek ve neler yaşanacak ? Zorlu bir haftanın ardından 1 haftayı geride bırakan Meltem Keklik çok üzülerek belirtmeliyim ki bu hafta aramızdan ayrılıyor. 8. Hafta'da elenen isim Meltem Keklik Oldu. Sanıyorum bu isim sizler için süpriz olmamıştır. Haftanın başından beri doğru düzgün yıldız alamayan bu yarışmacının daha fazla kalması gereksiz olurdu zaten.
Yeni Bölümde Neler Oldu Gözat ; Bu Tarz Benim 10 Kasım


Yeni bölümde misafir jüri üyesi ünlü sanatçı Seda Sayan oldu. Bol espirili ve güldürüklü bir geceye hazır mısınız ? İvana'nın dans showu ardından sanatçıları tipleyen kızlarımızla eğlence dolu bir akşam sizi bekliyor.
Gizem Güler ; Ajda Pekkan
Nur Bozar ; Göksel
Ayşegül Doğan ; İbrahim Tatlıses
Ezgi Baylar ; Zerrin Özer
Tuğçe Ergişi - Yılmaz Morgül
Aycan ; Seda Sayan
Meltem Keklik ; Atiye
bu tarz benim eleme gecesi,bu tarz benim,bu tarz benim kim elendi,bu tarz benim yeni bölüm,bu tarz benim 8 kasım,bu tarz benim izle,bu tarz benimde kim elendi,bu tarz benim kim elendi izle,bu tarz benim 8 kasım izle,bu tarz benim eleme gecesi izle,bu tarz benim yeni bölümü tek parça,bu tarz benim 8 kasım cumartesi,bu tarz benim 7 hafta,bu tarz benim bu hafta kim elendi kim gidiyor,bu tarz benime veda edecek isim kim
Paylaş :
Etiketler:

2 yorum:

  1. Özlem çok berbatsin sen konuşunca kanal degistiriyorum

    YanıtlaSil

Google Hesabınız yoksa eğer, 'Yorumlama biçimi' bölümünde 'Adı/URL'yi veya 'Anonim'i seçebilirsiniz.