3 Kasım 2014 Pazartesi

Roza Sake, Gizem Güler ve Buse Her Şey Dahil'e Konuştu 3 Kasım 2014

Her Şey Dahil 3 Kasım 2014...

Bu Tarz Benim yarışma programından elenen iki isim ve Gizem Güler her şey dahil programında Nur hakkında açıklamalarda bulundurlar.

Alişan ve Çağla Şikel geçtiğimiz bölümde Her Şey Dahil programına katılan Nur Bozar'ın bu tarz benim programıyla ilgili iddialarını Gizem Güler ve diğerlerine söylüyor.
Nur Bozar, orda dedi o kadar korkuyorum ki bavulumu arabamın bagajında tutuyorum. Kızlarla birlikte soyunmuyorum, hatta tuvalette giyiniyorum, Elbilselerime zarar verirler diye korkuyorum dedi.

Gizem Güler ; Kimse kimseyi itmedi, kimse kimseye git demedi.

Buse Doğanay ; Nur ses kayıtlarından sonra tedirgin oldu. Nur benimle çok iyi bir arkadaş. Nur'a canım ne yapıyorsun diye mesaj attım beni engelledi. Şok oldum.  ( Olaya bakın şimdi burada Nur'un arkasından konuşuyor ne güzel değil mi )
Kaynak : Show Tv
 
 her şey dahil roza, her şey dahil gizem güler, her şey dahil buse doğanay, bu tarz benim gizem güler, bu tarz benim nur bozar hakkında yapılan çarpıcı iddialar, her şey dahil 3 kasım, her şey dahil 3 kasım 2014, rozanın nur bozara söylemleri, gizem gülerin yaptığı açıklamalar, 3 kasım gizem güler
Paylaş :
Etiketler: , , ,

1 yorum:

Google Hesabınız yoksa eğer, 'Yorumlama biçimi' bölümünde 'Adı/URL'yi veya 'Anonim'i seçebilirsiniz.